Timetable

ZK Goodiez > Classes > Timetable
19th June, 2018
9:00
Toddler Sensory Lessons
9:00 - 12:00
Teacher: sandoval
Room: 1A
Music Classes for Toddlers
9:00 - 10:00
Teacher: warren
Room: 1C
Toddlers' Language Skills
9:00 - 10:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1B
Toddler Brain Development
9:00 - 11:00
Teacher: mitchell
Room: 1C
10:00
Toddler Brain Development
10:00 - 12:00
Teacher: mitchell
Room: 1C
Music Classes for Toddlers
10:00 - 11:00
Teacher: warren
Room: 1E
Toddlers' Language Skills
10:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1B
Toddler Sensory Lessons
10:00 - 13:00
Teacher: sandoval
Room: 1A
11:00
Toddlers' Language Skills
11:00 - 12:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1B
Toddler Sensory Lessons
11:00 - 14:00
Teacher: sandoval
Room: 1A
Toddler Brain Development
11:00 - 13:00
Teacher: mitchell
Room: 1C
Music Classes for Toddlers
11:00 - 12:00
Teacher: warren
Room: 1C
12:00
Toddler Brain Development
12:00 - 14:00
Teacher: mitchell
Room: 1C
Music Classes for Toddlers
12:00 - 13:00
Teacher: warren
Room: 1E
Toddlers' Language Skills
12:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1B
Toddler Sensory Lessons
12:00 - 15:00
Teacher: sandoval
Room: 1A
13:00
Toddler Sensory Lessons
13:00 - 16:00
Teacher: sandoval
Room: 1A
Music Classes for Toddlers
13:00 - 14:00
Teacher: warren
Room: 1C
Toddlers' Language Skills
13:00 - 14:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1B
Toddler Brain Development
13:00 - 15:00
Teacher: mitchell
Room: 1C
19th June, 2018
9:00
Preschool Games
7:00 - 8:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
Summer Science Class
9:00 - 11:00
Teacher: HowardLane
Room: 1C
Origami for Kids
9:00 - 10:00
Teacher: sandoval
Room: 1B
Watercolor Drawing Class
9:00 - 10:00
Teacher: warren
Room: 1D
10:00
Preschool Games
10:00 - 11:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
Summer Science Class
10:00 - 12:00
Teacher: HowardLane
Room: 1C
Origami for Kids
10:00 - 11:00
Teacher: sandoval
Room: 1B
Watercolor Drawing Class
10:00 - 11:00
Teacher: warren
Room: 1D
Preschool Games
8:00 - 9:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
11:00
Preschool Games
9:00 - 10:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
Summer Science Class
11:00 - 13:00
Teacher: HowardLane
Room: 1C
Origami for Kids
11:00 - 12:00
Teacher: sandoval
Room: 1B
Watercolor Drawing Class
11:00 - 12:00
Teacher: warren
Room: 1D
12:00
Watercolor Drawing Class
12:00 - 13:00
Teacher: warren
Room: 1D
Preschool Games
12:00 - 13:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
Summer Science Class
12:00 - 14:00
Teacher: HowardLane
Room: 1C
Origami for Kids
12:00 - 13:00
Teacher: sandoval
Room: 1B
13:00
Origami for Kids
13:00 - 14:00
Teacher: sandoval
Room: 1B
Watercolor Drawing Class
13:00 - 14:00
Teacher: warren
Room: 1D
Preschool Games
13:00 - 14:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1A
Summer Science Class
13:00 - 15:00
Teacher: HowardLane
Room: 1C
19th June, 2018
9:00
Mandarine Chinese Class
9:00 - 10:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1A
Latin Beginner Courses
9:00 - 10:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1C
KidzGoodie Spanish Class
9:00 - 10:00
Teacher: GavinWong
Room: 1B
Kids Athletics Class 102
9:00 - 10:00
Teacher: CorneliaLewis
Room: 1C
10:00
Kids Athletics Class 102
10:00 - 11:00
Teacher: CorneliaLewis
Room: 1C
Latin Beginner Courses
10:00 - 11:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1E
KidzGoodie Spanish Class
10:00 - 11:00
Teacher: GavinWong
Room: 1B
Mandarine Chinese Class
10:00 - 11:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1A
11:00
KidzGoodie Spanish Class
11:00 - 12:00
Teacher: GavinWong
Room: 1B
Mandarine Chinese Class
11:00 - 12:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1A
Kids Athletics Class 102
11:00 - 12:00
Teacher: CorneliaLewis
Room: 1C
Latin Beginner Courses
11:00 - 12:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1C
12:00
Kids Athletics Class 102
12:00 - 13:00
Teacher: CorneliaLewis
Room: 1C
Latin Beginner Courses
12:00 - 13:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1E
KidzGoodie Spanish Class
12:00 - 13:00
Teacher: GavinWong
Room: 1B
Mandarine Chinese Class
12:00 - 13:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1A
13:00
Mandarine Chinese Class
13:00 - 15:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1A
Latin Beginner Courses
13:00 - 15:00
Teacher: MitchellBrady
Room: 1C
KidzGoodie Spanish Class
13:00 - 15:00
Teacher: GavinWong
Room: 1B
Kids Athletics Class 102
13:00 - 15:00
Teacher: CorneliaLewis
Room: 1C
19th June, 2018
9:00
Basic Organizational Skills
9:00 - 10:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1A
Elementary Athletics
9:00 - 10:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1C
Acting Class 101
9:00 - 10:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1B
Dancing Lessons for Kids
9:00 - 10:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1C
10:00
Dancing Lessons for Kids
10:00 - 11:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1C
Elementary Athletics
10:00 - 11:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1E
Acting Class 101
10:00 - 11:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1B
Basic Organizational Skills
10:00 - 11:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1A
11:00
Acting Class 101
11:00 - 12:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1B
Basic Organizational Skills
11:00 - 12:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1A
Dancing Lessons for Kids
11:00 - 12:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1C
Elementary Athletics
11:00 - 12:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1C
12:00
Dancing Lessons for Kids
12:00 - 13:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1C
Elementary Athletics
12:00 - 13:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1E
Acting Class 101
12:00 - 13:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1B
Basic Organizational Skills
12:00 - 13:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1A
13:00
Basic Organizational Skills
13:00 - 15:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1A
Elementary Athletics
13:00 - 15:00
Teacher: AdaWilliamson
Room: 1C
Acting Class 101
13:00 - 15:00
Teacher: BirdieWatts
Room: 1B
Dancing Lessons for Kids
13:00 - 15:00
Teacher: MinervaGoodwin
Room: 1C